İskele Sistemleri

İskele Sistemleri

İskele Sistemleri

Projelerinizde Temelden Teslimata Kadar Her Alanda Kullanabileceğiniz, Zaman Ve Maliyet Tasarruflu Ve Aynı Zamanda İş İskelesi Olarak Kullanılması Temel Özelliğidir.

A) Standart Kalıp İskele Sistemleri

Projelerinizde Temelden Teslimata Kadar Her Alanda Kullanabileceğiniz, Zaman Ve Maliyet Tasarruflu Ve Aynı Zamanda İş İskelesi Olarak Kullanılması Temel Özelliğidir. ( 200 - 150 - 100 Cm Yükseklikte )

 

B) Kule Tipi Kalıp İskele Sistemleri

Yüksek Metrajlı Döşemelerde Ve Asansör Boşlukları Gibi Dar Mekanlarda Kurulum Ve Kullanım Kolaylığı Sağlar. Maksimum Taşıma Kapasitesine Sahiptir. Depolaması Ve Muhafazası Basittir. C) Teleskopik Dikme Ve U Başlık Sistemleri Kurulumunun Kolaylığı Nedeniyle Her Zeminde Ve Her Mekanda 4 Tona Kadar Olan Kalıp Altı Sistemidir. KOSGEB Test Raporu Mevcuttur.

 

C) İş İskeleleri Sistemleri

Modüler Yapısı Sayesinde Pratik Olarak Kurulur. Taşıma Ve Depolama Kolaylığı Sağlar. İç Ve Dış Mekanlarda Güvenle Kullanılır.

 

D) İskele Aksesuar Ve Ekipmanları

Verniyel  Elemanları ve Dişli Yükseklik Ayar Mekanizmaları, Dört Yollu H U Başlık Sistemleri, Sac Pano Ve Perde Kalıp Panoları, İskele Merdiven Ve Metal Ferfore Kalas İmalatı.